SWEET ROOT BLOGAS - pradedame

230 dienų nuo pirmosios vakarienės. Daug šypsenų, nuovargio, atradimų ir pastangų. Fantastiška patirtis, kaip visada individuali ir su nieko nesulyginama. Esame dar labai jauna komanda, tačiau pradžioje tik mintyse besisukiojančios vertybės per šias 230 dienų susiklojo į tvarų ir vientisą mūsų restorano pagrindą.

Būvimas Vilniaus šurmulyje mums netrukdo stebėti gamtą ir restorane gyventi tikru sezoniškumu. Džiaugiamės natūralaus gamtos ritmo teikiamais privalumais ir priimame visus metų laikų keliamus iššūkius. Kad ir kokie jie būtų nepatogūs ar neleidžiantys greitai užpildyti trūkstamas meniu eilutes. Ieškome produkto ir ingrediento, kuris būtų artimas mūsų šaliai ar regiono tradicijai. Daug valandų praleidžiame bandydami naujus jų derinius ar iš naujo atrasdami tuos, kurie nepelnytai pamiršti. Visa tai darome tam, kad vakaro metu sustotume ir grįžtume prie to, ką palengva prarandame - gebėjimo lėtai ragauti, atrasti mažus dalykus, kalbėti ir justi bendrumą būnant kartu maisto aplinkoje. 120 minučių, 3 patiekalai ir keli kąsniai deserto. Gurkšnis tirštos espresso kavos ar taurė apie pasaulio tradicijas kalbančio gėrimo.

Norime dalintis savo mintimis, kad galėtume augti kartu. Apie maistą, naujus ar jau gerai pažįstamus gėrimus, vakarienės filosofiją bei estetiką, produktą ir sezoniškumą, pasaulio tendencijas ir mūsų tradicijas. Dalintis ir apie tai, kaip formuojasi mūsų kulinarinis skonis bei valgymo tradicijos ar keičiasi restorano vieta mūsų socialiniame gyvenime. Norime kalbėti ir girdėti jus. SWEET ROOT BLOGAS - pradedame.